Vše pod jednou střechou
Vše pod jednou střechou

Spolupracujeme s prověřenými partnery, kteří dodávají jednotlivé služby: plyn, topenářství, tesařství, klempířství, hodinový manžel, reklamace, řešení dlužníků a další ...

online aplikace pro snadný přehled
online aplikace pro snadný přehled

Na internetové adrese moje.sprava.cz získáte snadno všechny informace o svém domě, bytové jednotce, stavu fondu, přehledu za co se utrácí, kdy byla naposledy provedena revize atd.

spokojený zákezník je pro nás vším
Spokojený zákazník je pro nás vším

Naším cílem je spokojený zákazník, který ušetří na službách s dobrým pocitem a bude vědět, že je o něj postaráno. Máme mnohaleté zkušenosti se správou, které chceme zúročit kvalitní všestrannou službou.

Podrobný popis služeb

S námi voláte levněji

 S námi voláte levněji

Pro klienty naší správy máme exkluzivní nabídku levného volání.
Neomezené volání za nejlepší cenu.
Další důvod proč být s námi.

Hodinová manželka

hodinová manželka

Naše šikovná a milá hodinová manželka zastane rozličné lehké domácí práce. Utře prach, vyluxuje, vytře podlahy, umyje okna, vyžehlí, vypere a další. Cena pro naše klienty je 150,-Kč hodina plus 75,-Kč cestovné po KV.

Kontrola cen

Kontrola cen

I přesto, že máte více nabídek od firem na rekonstrukci stoupaček, elektrorozvodů, opravy střechy nebo jen zednických prací, pak vám rozpis nákladových položek a především ceny materiálů rádi překontrolujeme, abyste neplatili více než je obvyklé. Bohužel je situace stále stejná, že k cenám prací platíte i materiál za ceny bez slev, přestože zhotovitel nakoupí se slevami.  

Řešení pohledávek a finanční služby

Řešení pohledávek a finanční služby

Jako správci Vaší nemovitosti budeme sledovat a upomínat veškeré neplatiče, a to na několika úrovních. Veškerý postup závisí na domluvě s vaším SVJ.

 • Jedna z možností bude i podání žaloby, což vykoná naše spolupracující advokátní kancelář zdarma. Stejně tak podá návrh na exekuci.
 • Další varianta je možnost řešení i mimosoudní cestou. Díky našim dlouholetým zkušenostem (řešení neplatičů v 11 Bytových družstev po celé České republice) je tato varianta výhodná a kolikrát účinnější a kratší než samotné soudní řešení. V této službě je i sledování dlužníka v insolvenčním rejstříku a případné podání přihlášky.

Realitní služby

Realitní služby

Máte rádi profesionální služby? Nechcete již nic zkoušet, ale opravdu prodat, koupit či pronajmout nemovitost?

 • reálně poradíme a vyhodnotíme zakázku
 • jednáme na rovinu
 • zajišťujeme kompletní dokumentaci, bez chyb
 • vyřešíme financování za nejlepších možných podmínek
 • a mnohem více ... 

Hodinový manžel

Hodinový manžel

Pokud máte správu od nás, je vám k dispozici hodinový manžel za 150 Kč/h.

 • kompletní zednické práce
 • montování nábytku
 • veškeré montáže, demontáže věšáků, garnýží, rolet
 • vodoinstalace a plastové rozvody
 • a další ...

Tesařství, klempířství, pokrývačství

Zajistíme opravu Vaší střechy, a to od tesařské práce, okapových svodů, parapetů, různého oplechování (i z titanzinku), opravy plochých střech, položení lepenky, zateplení půdního prostoru až po pokrytí krytinou.

Kominické služby

​Pro naše klienty zajistíme frézování a vložkování komína, revize spalinových cest od certifikované kominické firmy a dalších kominických služeb.

Úklid společných prostor domu, domácností a žehlení

​Zajistíme pro dům úklid společných prostor, případně domacnosti s možností žehlení.

Okna, dveře

​Zajistíme výměnu starých oken a dveří včetně zednického začištění. Výroba a montáž plastových, dřevěných nebo hliníkových oken a dveří, rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu, oprava, servis, poradenství. 24 měsíců záruční doba na materiál a práci.

Plyn

​Zajistíme montáž rozvodů plynu, opravy plynovodů, revize plynových zařízení a rozvodů.

Topenářství

​Zajišťujeme havarijní službu, výměnu otopných soustav (úspornější řešení), výměny plynových kotlů a na tuhá paliva, výměny radiátorů a radiátorových ventilů. Dále zajistíme montáž tepelných čerpadel, solárních systémů pro ohřev teplé vody a podporu vytápění, montáž krbových vložek, automatických kotlů na tuhá paliva, kondenzačních kotlů, podlahového vytápění apod. Na námi dodaný materiál a montážní práce se vztahuje záruka 24 měsíců.

Vodoinstalatérství

​Zajišťujeme havarijní službu, kompletní renovaci bytových jader, výměny bojlerů, baterií, umyvadel, van, sprchových koutů, výměny vodovodních a požárních rozvodů, odpadních systémů, montáže venkovních rozvodů a přípojek vody, domácích vodáren. Návrhy a realizace jímání dešťové vody pro využití v domácnosti. Na námi dodaný materiál a montážní práce se vztahuje záruka 24 měsíců.

Zámečnická pohotovost

​Zámečnická pohotovost Petr Jezbera zajišťuje pohotovostní otevírání bytů, montáž zámků a kování, servis, instalaci zvonků a dalších služeb spojených se zámky.

Kontrola technického stavu domu

Naše správa, v případě zájmu, zajistí jednou ročně zdarma kontrolu technického stavu domu. Náš technik prohlídne stav domu od střechy po sklep a upozorní na závady nebo možné budoucí poškození.