Závodu míru
Závodu míru

Správa 85 nám zajistila změnu prohlášení vlastníka, zaměření, připravila smlouvy, založila SVJ. Kompletní služby, to se nám líbí.

Antonín H. 

Nákladní
Nákladní, K.vary - Rybáře

S novým správcem jsme spokojení. Řeší neplatiče, opravu dveří, projekt výtahu, změnu prohlášení vlastníka. Doporučujeme

 

sdružení domu 

K.Vary, Čankovská

Měli jsme v domě neplatiče v insolvenci. Původní správce věc předal právníkovi a ten konal, my platili, ale výsledek v nedohlednu. Správa85 věc urgovala, vyřešila k naší spokojenosti. Navíc jako dům ročně ušetříme přes 20 tisíc korun, takže se nám uhradí pojistné, elektřina společných prostor a uklízečka na několik měsíců. 

 

Václav S. - člen výboru

Podmokly, Děčín

Platíme méně, máme větší přehled, vše nám přijde jednodušší.

Zdenka B., Děčín - předseda SVJ

Hroznětín
Hroznětín

Na Správě85 oceňuji, že se našemu domu snaží ušetřit i na jiných místech než je samotná správa. Navíc se mi líbí rychlé reakce na mé požadavky.   

Zdeněk N., Hroznětín - předseda výboru

Vrázova
Vrázova, Karlovy Vary

U původního správce jsme měli propadlé revize, platili za uskladnění dokumentů, neměli jsme online přístup, to vše jsme s novým správcem vylepšili. Líbí se nám i přístup nového správce.   

René K. , Karlovy Vary

Jabloňová
Jabloňová, Karlovy Vary

Původním správcem našeho domu byl jeden z vlastníků v domě. Díky tomu docházelo k neustálým dohadům, chyběly podklady, nikdo neměl přehled o toku peněz. Správu 85 jsme vzali na doporučení a jsme spokojení. 

Jan W. , Karlovy Vary

Svatošská 25
Svatošská 25, Karlovy Vary

Přístup Správy 85 je odlišný od původního správce. Jednak nám lépe řeší problémového neplatiče a potom nám nabízejí mnohem více služeb včetně sledování průběhu správy online. Na to si člověk musí zvyknout, ale postupem času zjistí, že je to užitečný pomocník. 

Předsedkyně domu Blanka L.