Partneři

Naši klienti mají možnost čerpat výhody od našich partnerů. Více informací se dozvíte níže.

Společnost CC INTERNET s.r.o. se zabývá poskytováním vysokorychlostního internetového připojení a IP-TV. Vysoká rychlost a stabilita připojení, nejmodernější technologie na trhu a 15 let v Karlovarském kraji.
Technická podpora 24/7, stálá cena, připojení zdarma, smlouva bez závazků.

Pro zákazníky Správy 85 první dva měsíce připojení zdarma.

sleva až

2 měsíce zdarma

Regionální dodavatel zemního plynu a elektřiny, kterého doporučujeme. Smlouvy bez smluvních pokut a skrytých poplatků. Vyřízení změny dodavatele za Vás. Bonus v podobě roční údržby plynového kotle. Silné servisní zázemí a 25 let zkušeností. Možnost výměny Vašeho starého kotle a nákupu nového s úsporou až 30%. Zajistíme dohled nad bezpečností Vašeho odběrného místa.

Plyn a elektřina od jednoho dodavatelé, za lepší cenu a dalšími výhodami.

sleva až

10%

Služby realitní kanceláře

Poskytujeme veškeré realitní služby od prodeje / pronájmu nemovitosti, finanční služby, komplexní právní služby, zajištění stavby rodinných domů až po drobné doplňkové služby. S námi se dá vyřešit vše.

Prodej nemovitostí · Pronájem nemovitostí · Vyhledávání nemovitostí ke koupi/nájmu · Správu nájmů nemovitostí · Znalecké posudky pro daňové potřeby · Znalecké posudky na tržní cenu · Ocenění pro potřeby dědických řízení · Zpracování průkazů energetické náročnosti budov

sleva až

25%

KOMPLETNÍ SORTIMENT PRO INŽENÝRSKÉ SÍTĚ a KOUPELNY

Nabízíme kompletní sortiment z oblastí voda, plyn, topení a sanita. Již třetí desetiletí se zaměřujeme na vývoj, výrobu a distribuci produktů pro inženýrské sítě, především na dodávky materiálu pro výstavbu vodovodů, kanalizací a plynovodů. Na našich prodejnách nabízíme široký sortiment pro vnitřní instalace, včetně prodeje obkladů a dlažeb.

sleva až

20%

„ Firma Karlomix – trade s.r.o. je členem Evropské sítě stavebnin BigMat . Díky tomu jsme schopni Vám nabídnout kompletní sortiment materiálů od základů až po střechu pro vaši stavbu a rekonstrukci. Kromě běžných materiálů , nabízíme míchání barev a omítek na počkání. Dále nabízíme  štěrky , písky , mulčovací kůru. Jako další službu pro vás máme plně vybavenou půjčovnu od drobného ručního nářadí až po lešení nebo pásový bagr. Samozřejmostí je pro nás vlastní vozový park s kterým jsme schopni Vám zakoupený materiál dovést na stavbu dle vašeho přání.“

sleva až

až 15%

Kuchyňské desky, dřezy, úchytky, baterie, úchytky a věšáky, palubky, vybavení kuchyně a šaten, nábytkové zámky a doplňky, průchodky, sokly, výsuvy a závěsy, podpěrky, konzole, těsnění, těsnící lišty, nátěrové hmoty, oleje na nábytek, lepidla, tmely a silikony, lepící pásky a příslušenství. Dveře a podlahy, podlahové lišty a ochranná chemie. Palubky, hranoly a stavební materiál.

V nářezovém centru zajišťujeme řezání, formátování a hranování deskového materiálu.

sleva až

10%

Dřevostavby na klíč

Karlovarská společnost Simply Invest, rodinné domy s.r.o. pro Vás zajistí stavbu domu – dřevostavby. Hlavními výhodami jsou cenová dostupnost, rychlost samotné stavby a minimální náklady na vytápění domu. Simply Invest vyřídí vše za Vás, pomůže při výběru pozemku, zpracuje projekt, zajistí stavební povolení, služby designéra a mnoho dalších.

Na základě dlouholetých zkušeností tuto firmu doporučujeme.  

sleva až

1,9%

Nabízíme kompletní elektroinstalační materiál. Vypínače, zásuvky, světelné zdroje, svítidla, led pásky hliníkové lišty a příslušenství. Dále rozvodnice, rozvaděče, kabely a vodiče, nářadí pro elektrikáře, prodlužovací kabely, vidlice, spojky, baterie, svítilny, modulové přístroje, svorky a svorkovnice, ventilátory, topná a regulační technika, hromosvodový materiál .

Výhody registrace

Jistota nižších cen + bonusová sleva 10%

Evidence odběratele a dohledání odebraného sortimentu

Osobní přístup našich odborníků

sleva až

10%

Společnost HTV SYSTEMS provádí dodávky, instalace a servis elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), kamerových systému, přístupových systémů (ACS)  s možností bezklíčového otevírání dveří včetně identifikací. Dále zajišťuje instalaci a servis rozvodů pro rádio a TV (STA rozvody).

sleva až

10%

Prodejce nábytku a podlahových krytin. Prodejce nabízí ve 4 patrech prodejního domu mnoho druhů podlahových krytin, od zátěžových až po bytové, dále pak mnoho bytových doplňků a veškerý nábytek.

sleva až

7%