DEK stavebniny

Stavebniny DEK nabízí kompletní sortiment pro stavbu nebo rekonstrukci vašeho domu či bytu. Od hydroizolace, materiál pro hrubou stavbu, pojiv, malt a omítek po zateplovací systémy a mnoho dalších. Naši klienti mají nárok na slevu 14%.

Advokátní kancelář Voigt

Advokátní kancelář působící v Karlových Varech a Praze zajistí pro Vaše SVJ řešení pohledávky u soudu, a to jak podání žaloby, nařízení exekuce, přihlášky do insolvence, tak i v jiných případech. Při řešení pohledávky klientovi neúčtujeme naše náklady, vše jde k tíži dlužníka. 

Dobrébydlení Trading s.r.o.

Pětihvězdičkové služby od regionální renomované realitní kanceláře. Prodáme či vyhledáme nemovitost, zhodnotíme Vaše prostředky, poradíme s daněmi a administrativou, zajistíme financování nemovitostí. A umíme toho mnohem víc ...

Výtahy Karlovy Vary spol. s r.o.

Výtahy Karlovy Vary

se více jak 25 let starají o váš výtah, modernizují starý, namontují nový, nabízí mnoho možností a variant kabin a pohonů, používají osvědčené technologie a zajišťují 24 hodinovou havarijní službu. Filozofie společnosti, která nabízí výtah za normální cenu a zaručí levný servis je pro nás důležitější, než krásná prezentace výtahu, který je v základnu levnější, ale havarijní servis vás poté stojí více než je zdrávo.

 

Aval Financial

Více jak 10 let na trhu s pohledávkami zajišťujeme mimosoudní řešení dluhů, sledování insolvenčního rejstříku, lustraci dlužníka, prodej a odkup pohledávek, zápočty, financujeme soudní spory. Mimo jiné jsme spravovali pohledávky pro 11 bytových družstev po České republice, což nás staví do pozice lídra této problematiky.

Aval+

Služba Aval+ nabízí možnost objednat naše služby a služby našich partnerů z pohodlí domova on-line. 

Aval+ program nabízí i možnost přivýdělku. Pro více informací nás kontaktujte na info@avalfin.cz nebo telefonicky 608 887 988.

Služba bude funkční od 1.8.2017

J&V okna

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE  přímo od výrobce.

Plníme individuální přání zákazníka a naše okna a dveře jsou vyráběny v naší provozovně v Lomnici (u Sokolova). Nabízíme kvalitní produkty a služby podložené dlouholetou praxí.  Našim zákazníkům přinášíme kvalitní český výrobek za velmi příznivé ceny, který je zhotoven za použití moderních profilových systémů INOUTIC / Deceuninck group.

Dodáváme rovněž hliníková okna a dveře.

 

Antény Blue sat

Naši klienti mají vždy maximální počet přijímaných programů dle technického příjmu a jsou vždy technicky zajišťeni na budoucí změny v příjmu televizních programů.

Pro panelové a bytové domy zajišťujeme:

- instalaci centrálních televizních systémů
- instalaci a servis anténních systémů
- instalaci nových technologií pro příjem DVB-T2

Pro klienty SPRÁVY85 sleva 10% a prodloužené záruky.

Bezstarostný pronájem

Spojením realitní činnosti a řešením pohledávek vznikl produkt, který se postará o pronájem Vaší nemovitosti od A -Z. Přenechte starosti s Vaší nemovitostí na nás.

Dřevoobchod K&C

Velkoobchod, maloobchod: materiál pro výrobu nábytku a realizaci interiérů, potřeby pro truhláře, velkoplošný materiál, dřevotříska, překližka, sololit, hranoly, palubky, spojovací materiál, dveře, kliky, kování, osb desky a mnoho dalšího. 

Klienti naší správy mají nárok na 10% slevu.

Střechy Ranš
Střechy Vilém Ranš

Pan Vilém Ranš, pokrývačství, tesařství a klempířství působí na karlovarsku přes 20 let s více jak stovkou opravených střech. Slušné jednání, spolehlivost, rozumná cena.

stránky partnera »

KV Plyn

Filosofií naší společnosti je solidní dlouhodobý férový obchod bez skrytých smluvních pokut a závazků s řadou motivačních bonusů pro naše zákazníky. Jsme si vědomi obchodního tlaku, který na Vás klade dnešní doba a proto svou nabídkou vracíme na trh hodnoty, které by neměly chybět v žádném seriozním obchodním vztahu:
 

 • Jsme ryze Český dodavatel zemního plynu a elektřiny se zákaznickou kanceláří v Karlovarském regionu.
 • Naše smlouvy jsou bez jakýchkoliv smluvních pokut a skrytých poplatků.
 • Změnu dodavatele za Vás kompletně vyřídíme zdarma.
 • Získáte navíc řadu bonusů, jako například roční servis a údržba Vašeho plynového kotle zdarma.
 • Máme silné servisní zázemí s více než 20 letou tradicí na trhu.
 • Své platby zálohy a vyúčtování budete mít u nás on-line pod kontrolou.
 • Unikátní nabídkou výměny Vašeho starého plynového kotle Vám ušetříme až 30% na novém kondenzačním plynovém kotli 

Vaší základní úsporou díky výhodnější ceně dodávky zemního plynu vše jen začíná, s maximálním využitím našeho benefitního programu Vám dodáme plyn a elektřina, které se Vám vyplatí!

Barvy a laky KV

Na naše zákazníky čeká široký sortiment barvářského zboží (více než 5000 položek skladem) ale i tónovací centrum emailů, malířských a fasádních barev. Samozřejmostí jsou veškeré pomůcky jako štětce, válečky krýcí fólie, maskovací pásky aj..Výhodou nákupu u nás jsou velmi příznivé ceny a poradenství kvalifikovaného personálu.

Vodocentrum

Nabízíme vše pro Vaši koupelnu a topení. Prodáváme topení, sanitární techniku a vybavení do koupelny. Nabízíme - sanitární keramiku, sprchové kouty, vany, baterie, koupelnové doplňky, kotle, krby, radiátory, čerpadla, ohřívače vody. Přijďte si prohlédnout nejnovější trendy v oblasti koupelen do našeho koupelnového studia - zdarma nabízíme zpracování grafického návrhu Vaší koupelny.

Naši klienti mají nárok na slevu od 10-35%.

Studio INKO I koupelny,interiéry

Jsme interiérové studio, které se specializuje na koupelny. Již 20 let sbíráme zkušenosti na českém trhu. Spolupracujeme s mnoha významnými dodavateli, kteří nabízí kvalitní produkty se zákaznickým servisem. Na ploše 700m2 získáte inspiraci pro každý interiér, kde prezentujeme osvětlení, dveře, 47 koupelnových boxů a mnoho dalšího…

Naši prodejci jsou pravidelně školeni, abychom dokázali navrhnout nejvhodnější řešení pro Vaše bydlení. Našim cílem je vyhovět Vašim požadavkům a vytvořit interiér dle Vašich představ.

Rádi Vás přivítáme v našem studiu, kde Vám poradíme se změnou nebo nově zařízeným interiérem.

Klienti naší správy mají nárok na slevu od 10 - 20%

Ing. Jan Klícha - projektant

Partnerská projekční kancelář nabízí: 

 

- Průkazy energetické náročnosti PENB a energetické audity, návrhy pasivních domů

Tepelně vlhkostní posudky konstrukcí a objektů

- Návrhy variant energeticky úsporných opatření

- Žádosti pro program Nová zelená úsporám, OPŽP

- Posudky přirozeného a umělého osvětlení budov

Deratizace Libor Čihák

Ekologické hubení veškerého škodlivého hmyzu a hlodavců
speciální ochrannou deratizaci ze zákona, dle platných vyhlášek obcí, požadavků EU a systému řízení HACCP
úklid půdních a skladových prostor od holubího trusu a jeho likvidaci včetně dvojfázové dezinsekce a dezinfekce.
preventivní a ochrannou plošnou dezinfekci povrchů včetně dezinfekce vzduchu.
preventivní a ochranné ošetření dřeva proti plísním a hmyzu.
 

Autodoprava Fík

Autodoprava-stěhování Fík Karlovy Vary je již od roku 1993 jednou z nejspolehlivějších stěhovacích firem v České republice. Zajišťujeme široké spektrum stěhovacích a dopravních služeb.(stěhování, autodoprava, uskladnění, odvoz, dovoz, vyklízení, montáž a demontáž nábytku, výnos a snos) Stěhování od malých bytů až po velké domácnosti po celé ČR a EU. Přestěhujeme Vaši firmu, dům, byt, místnost, nebo jen jediný kus nábytku. Stěhujeme klavíry, piána, stroje, kotle, sochy a jiné těžké předměty.

Klíčnictví U potoka

Naše firma zajišťuje nouzové otevírání bytů a automobilů. Prodej zámků, kování ,výrobu klíčů a příslušenství. Opravy a sjednocování cylindrických vložek, systémy generálního klíče. Montáže a opravy dveří, zámků a příslušenství. Spolu s partnerskou firmou zajišťujeme montáže kamerových systémů do domů, instalace zvonků atd. Pro zákazníky spravy85.cz poskytujeme slevu ve výši 15 – 20%.

Dluhová poradna

Hlavním důvodem vzniku Dluhové poradny byla skutečnost, že v České republice není žádná dostatečně kvalitní organizace, která je schopna adekvátně poradit a pomoci lidem ve špatné finanční situaci. 

Existuje sice řada společností a jednotlivců, kteří nabízejí různé služby a slibují lidem vyřešení jejich finančních problémů, často to však končí pouze tím, že klienti přijdou ještě o další peníze a k žádné reálné pomoci nedojde.

Současný stav ekonomiky přivádí stále více lidí do špatné finanční situace a v těchto případech je potřebná odborná pomoc. Bezplatné poradenství Dluhové poradny je zde pro každého, takže se nás bez obav můžete na cokoliv zeptat. Věřte, že odkládat řešení těchto problémů se nevyplácí a mnohem moudřejší je nechat si poradit. Odpovídáme na každý dotaz.

Notář JUDr. Jan Svoboda

Notářská kancelář JUDr.Jana Svobody je našim klientům k dispozici, a to jak při zakládání a změnách v SVJ, jeho osobní přítomnosti při jednání na členské schůzi a ověření podpisů.

Kontakt: T.G.Masaryka 623/12, Karlovy Vary 360 01

telefon: 353 229 674

mail: info@notar-svoboda.cz

FP Consulting

Finanční služby, úvěry pro fyzické osoby i SVJ, hypotéky, refinancování a konsolidace úvěrů, životní pojištění, pojištění majetku a nemovitostí.

Úklidové služby Růžička

Úklidová firma pana Růžičky se postará o úklid vaší chodby, společných prostor v domě nebo bytu. Profesionální přístup, zkušenosti, spolehlivost. 

Karlomix

Firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. vznikla v roce 1997. Již od prvopočátků se firma zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebních materiálů, v průběhu podnikání dále rozšiřuje svoji nabídku zákazníkům. V současné době je kromě prodeje stavebnin k dispozici tónování barev, omítek, laků a lasur na počkání a nově půjčovna nářadí a stavebních strojů.

Naši zákazníci mají nárok na slevu 12% z aktuální prodejní ceny v den prodeje a 15% slevu na půjčovnu strojů a nářadí.

Okno - S

Rodinná firma s více než 15 letou historií a bohatými zkušenostmi pro Vás vyrobí nová okna a dveře, a to plastová, dřevěná nebo hliníková, dále stínící mechanismy, sítě proti hmyzu apod.

 • Zajišťujeme servis a opravy.
 • Na materiál od nás a práci dáváme 24 měsíční záruku.

Bezplatné poradenství, férová cena, spolehlivost, to je Okno-S Stanislav Jára.

WaveNet.cz

Poskytovatel bezdrátového připojení k internetu společnost WaveNet.cz působící na karlovarsku od roku 2005 nabízí naším klientům slevu ve výši až 15% z měsíčního paušálu.

Ski areál Boží Dar - Neklid

Skiareál Boží Dar – Neklid najdete na hřebeni Krušných hor v těsné blízkosti Božího Daru. Jedná se o klidný, příjemný skiareál, orientovaný především na rodiny s dětmi. Skiareál Boží Dar – Neklid nabízí přes 6km perfektně upravených prostorných, až 1,2km dlouhých sjezdovek. Přepravu zajišťuje centrální třísedačková lanovka, 4 kotvy a 2 pomy. Areál tak nabízí velmi kvalitní lyžování bez front za přijatelné ceny. Součástí areálu je komplexní nabídka služeb (gastro, školy, půjčovny), dětský babypark a samozřejmě také snowpark.

Klienti společnosti Aval Rent s.r.o. ( sprava85.cz ) mají slevu ve výši 10% z denní a vícedenní permanentky

Kominictví Jiří Dvořák

Kominictví Jiří Dvořák zajišťuje čištění, vložkování a revize komínů.

Prodej krbů a kamen, poradenství.

Elektroinvest Zdeněk Šícho

Prodejna se veškerým elektromateriálem pro vás a váš dům. Kabely, vypínače, zvonky, domovní komunikace, zásuvky, osvětelení, hromosvodářský materiál, spojovací materiál a mnohem více v obchodu na Růžovém Vrchu.

Klienti naší správy mají nárok na slevu ve výši 10%.

Lemigas

Firma Lemigas byla založena v roce 1995 jako sdružení fyzických osob s cílem poskytovat kvalitní a moderní služby v oblasti topení a vodoinstalace.

Profesní odbornost a spolupráce se špičkovými partnery v oboru pomáhá firmě Lemigas v jejím rozvoji a neustálému rozšiřování nabídky služeb odpovídající požadavkům zákazníků.

Významnou součástí­ firemního podnikání je i odborný servis stávajících instalací a projektů.

Moravec & syn

Firma Moravec a syn, která na trhu působí více jak 18 let, nabízí široký sortiment podlah, koberců, lin, nábytku do ložnic, kuchyní, obývacích místností, sedaček a kancelářského nábytku.

S naší správou máte nárok na slevu 7%.

Ing.Martin Polepil

Soudní znalec v oboru ekonomiky a odhadů nemovitostí.

 • Zpracování tržního ocenění nemovitostí (odhadů), ocenění pro daňové účely, vypořádání SJM, úvěrové řízení, pojišťovny aj.
 • Ocenění a posouzení provedených stavebních prací, její kvality a provedení
 • Zjištění regulovaného a obvyklého nájemného a mnoho dalších

Kontakt:

Dvořákova 705, 360 17 Karlovy Vary

tel.: 603 263 718

e-mail: mpolepil@seznam.cz

Auto Sael

Auto Sael je autorizovaným prodejcem vozů zn. Škoda a servisem všech typů aut. Na pobočkách v Chodově a Chebu Vám zajistí opravu Vašeho vozu ( mechanické, lakýrnické, karosářské, elektrikářské ), diagnostikují vůz na přístrojích VW koncernu, změří a seřídí nápravy nejmodernější 3D technologií, připraví vůz na STK, servis a čištění klimatizací, vyřízení pojistných událostí, mytí aut a interiérů mokrou cestou, půjčocna aut. Klienti správy 85 mají nárok na slevu 10% na práci a 6% na nákoupený materiál.

Hodinový manžel

V dnešní době není jednoduché sehnat spolehlivého a šikovného řemeslníka, kterému se dovoláte i potom, co mu zaplatíte.

V rámci našich služeb správy nemovitosti poskytujeme službu

Hodinový manžel za 150 Kč/h + doprava 75 Kč po Karlových varech.
V lokalitě Doubí mají naši zákazníci dopravu zdarma.

Simply Invest s.r.o.

Náš partner, společnost Simply Invest rodinné domy, s.r.o., se specializuje na stavbu nízkoenergetických dřevostaveb a zděných rodinných domů. Tato společnost Vám zajistí financování stavby, zařídí kompletní inženýring, projektovou dokumentaci, stavební povolení i kolaudaci, a to v ceně domu.

S touto společností máme mnohaleté zkušenosti a můžeme jí vřele doporučit. Jednaní s klientem probíhají na rovinu, znáte konečnou cenu domu, upozorní Vás na možná úskalí nebo dají důležitá doporučení. 

Na webu společnosti Simply Invest rodinné domy si můžete stáhnout e-book Kompletní průvodce stavebníka. Ten Vám může být užitečným pomocníkem.

Artista Studio

Naše obrazy jsou alternativou velmi drahých uměleckých děl, které si většina z nás nemůže dovolit, a současně seriózní odpovědí na levnou a nekvalitní produkci obrazů dovážených z Číny.

Věnujeme pozornost každému detailu. Investujeme do vývoje, abychom mohli být vždy inovativní ve zpracování a designu našich děl. Neustále sledujeme nejnovější trendy v interiérových dekoracích a ty pak přinášíme našim zákazníkům. Pečlivě vybíráme každý motiv naší obrazové nabídky, každého našeho dodavatele tisků, každého umělce, tak abychom vždy byli schopni nabídnout skutečně krásné obrazy pro různé styly interiérů, cenově dostupné a vysokou kvalitu zpracování.

Náš odborný tým je schopný poradit s výběrem nejvhodnějších motivů pro hotely, reprezentativní kanceláře, zákaznická centra, banky, aj.

Oresi kuchyně

Děláme jen to, co umíme nejlépe. Proto se trvale zaměřujeme výhradně na kuchyně. V každém našem produktu jsou uloženy roky zkušeností našich specializovaných konstruktérů, designérů a architektů, kteří se důsledně věnují jen neustálému rozvíjení kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu pro srdce každého bydlení – pro kuchyň. Díky přízni našich zákazníků jsme jedničkou na trhu. Velmi si toho vážíme a snažíme se tuto jedinečnou pozici využívat k rozvoji našich produktů a ve prospěch jeho budoucích uživatelů. .

Naši nabídku tvoří tři značky: kuchyně ekonomické třídy Dolti, prémiové kuchyně Livanza a luxusní kuchyně Bauformat. V každé třídě a tedy i v každé cenové kategorii vám přinášíme bezkonkurenčně nejlepší poměr výkonu a ceny. Jsme připraveni kdykoli vás o tom přesvědčit a rádi srovnáme naši nabídku s jakýmkoli prodejcem nebo výrobcem.

Aeto - internetové stránky a aplikace

Vytvoříme pro Vás zaměstnance, který  bude pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Neúnavně ve dne v noci a podpoří Vaše podnikání. Bude se vždy usmívat a bude vše o Vašem obchodě nebo službě vědět.

Jak se zaměstnanec jmenuje? Má různé názvy: webové stránky, internetová aplikace nebo elektronický obchod.