Výhody

Naše správa nabízí řadu dalších výhod.

Právní služby

Naše právní oddělení zajistí podání žaloby na dlužníka, účast u soudu, právní poradenství. Sepíše vyjádření k odvolání, přihlásí pohledávku do exekuce a další právní služby. Nepotřebujete externího právníka.

Odečty a rozúčtování vody a tepla

Velikou výhodou je, že jsme schopni nainstalovat vodoměry značky ENBRA a rozdělovače topných nákladů zn. Sontex a tyto dálkově odečítat a rozúčtovat.

Tato služba vychází u nás zpravidla levněji a další výhodou je, že budete mít jednodušší vyúčtování, ve kterém se snadněji zorientujete. Také budete mít o jednoho externího dodavatele méně, což zjednodušuje komunikaci.

Profesionální předseda

Máte problém s volbou předsedy pro vaše společenství? Nikdo z vlastníků nechce převzít tuto zodpovědnost? Jste zaneprázdněni a nemáte čas na administrativu? Nabízíme vám službu profesionálního předsedy, který přebírá zastoupení včetně právní odpovědnosti, vede evidenci smluv, řeší pohledávky, jedná s úřady, svolává a vede schůze vlastníků, eviduje požadavky vlastníků, zajišťuje výběrová řízení včetně kontroly nad opravami, dodávkou služeb a revizemi.

Rozšířený přístup pro předsedu/výbor

Statutární orgán dostal důvěru a kompetence pro správu společenství. Program těmto členům umožňuje rozšířený náhled do programu. Ostatní vlastníci mají některé údaje anonymizované z důvodu GDPR.

Slevová karta

V případě zájmu každý klient obdrží slevovou kartu k našim partnerům. Zde většinou získá slevu nebo nějakou jinou výhodu.

Snažili jsme se zajistit takové partnery, které každý vlastník bytu nebo společenství ocení. Jsou to stavebniny, vodocentrum, dřevoobchod, obchod s elektromateriálem, nábytkem či realitní kancelář.

Servis

I v této oblasti se snažíme být nejlepší. Pro váš dům nebo i jednotlivé vlastníky zajistíme zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské a jiné práce. Několik pracovníků poskytujících tyto služby pracuje zejména pro naše klienty.

Vše vyřídíte s technikem na tel. čísle
724 850 851.